KONST / Litografier / Färglitografi 13557029
nr 1355 7029
Odd Tandberg
(1924-2017), Norge
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 338/375. Motivet: 18x32 cm
Odd Tandberg, norsk bildkonstnär född 1924, död 2017.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:29:10
5/10 14:56:45
19 okt